LECO N-TYPETechnologia komórkowa
Technologia półciętych ogniw SMBB
Komórka dwustronnaTechnologie modułowe
Doskonała wydajność anty-PID Low LID
Mniej efektów cieniowania punktów aktywnych
Wyższa moc wyjściowa, niższy BOS i LCOE
● System zarządzania jakością ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
● Jakość zgodna z normą IEC61215/IEC61730
● Testy na sól/mgłę/amoniak zgodnie z normami IEC61701/IEC62716
| Ogniwa słoneczne | Mono typu N |
| Liczba komórek | 108 (6x18) |
| Wymiary | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Waga | 27,8 kg |
| Szkło przednie/tylne | Szkło powlekane półhartowane o grubości 2,0 mm |
| Rama | Stop aluminium anodowanego (opcjonalnie wzmocniony, o dużym obciążeniu) |
| Skrzynka przyłączeniowa | Stopień ochrony IP68 (3 diody obejściowe) |
| Kable wyjściowe | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Długość można dostosować | |
| Złącza | Kompatybilny z Mc4 |
| Badanie obciążenia mechanicznego | Przód 5400Pa / Tył 2400Pa |
| KLASA MOCY | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksymalna moc (Pmax) | 490 W | 368W | 495 W | 372W | 500 W | 376W | 505 W | 380 W | 510 W | 384W |
| Napięcie w obwodzie otwartym (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40,00 V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Prąd zwarciowy (Isc) | 15,72A | 12,58A | 15,78A | 12,62A | 15.84A | 12,67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A |
| Napięcie przy maksymalnej mocy (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31 V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71 V | 33,91 V | 31,91 V |
| Maksymalna moc bieżąca (Impp) | 14,80A | 11,84A | 14,86A | 11,89A | 14.92A | 11,94A | 14,98A | 11,98A | 15.04A | 12.03A |
| WYDAJNOŚĆ MODUŁU (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Natężenie promieniowania 1000 W/m², temperatura ogniwa 25ºC, AM1.5G
NMOT: natężenie promieniowania 800 W/m², temperatura otoczenia 20ºC, prędkość wiatru 1 m/s, AM1,5G
| Wzmocnienie tylne | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksymalna moc (Pmax) | 515 W | 520 W | 525 W | 530 W | 536W |
| Sprawność modułu STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Maksymalna moc (Pmax) | 564W | 569W | 575 W | 581W | 587W |
| Sprawność modułu STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Maksymalna moc (Pmax) | 613W | 619W | 625 W | 631W | 638W |
| Sprawność modułu STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Pojemnik | 40'HQ |
| Sztuk na palecie | 34 |
| Palety na kontener | 24 |
| Sztuk w pojemniku | 816 |
| Temperatura modułu operacyjnego | -40℃ do +85℃ |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 prądu stałego (IEC) |
| Maksymalna wartość znamionowa bezpiecznika szeregowego | 30A |
| Tolerancja mocy | 0/+5W |
| Nominalna temperatura robocza (NMOT) | 45±2℃ |
| Współczynnik temperaturowy Pmax | -0,29%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Voc | -0,25%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budynek 36, Hongqiao Xinyuan, dystrykt Chongchuan, miasto Nantong, Chiny
www.alifesolar.com