LECO N-TYPETechnologia komórkowa
Technologia półciętych ogniw SMBB
Komórka dwustronnaTechnologie modułowe
Doskonała wydajność anty-PID Low LID
Mniej efektów cieniowania punktów aktywnych
Wyższa moc wyjściowa, niższy BOS i LCOE
● System zarządzania jakością ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
● Jakość zgodna z normą IEC61215/IEC61730
● Testy na sól/mgłę/amoniak zgodnie z normami IEC61701/IEC62716
| Ogniwa słoneczne | Mono typu N |
| Liczba komórek | 144 (6x24) |
| Wymiary | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Waga | 31,5 kg |
| Szkło przednie/tylne | Szkło powlekane półhartowane o grubości 2,0 mm |
| Rama | Stop aluminium anodowanego (opcjonalnie wzmocniony, o dużym obciążeniu) |
| Skrzynka przyłączeniowa | Stopień ochrony IP68 (3 diody obejściowe) |
| Kable wyjściowe | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Długość można dostosować | |
| Złącza | Kompatybilny z Mc4 |
| Badanie obciążenia mechanicznego | Przód 5400Pa / Tył 2400Pa |
| KLASA MOCY | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksymalna moc (Pmax) | 570 W | 429W | 575 W | 433W | 580 W | 437W | 585 W | 441W | 590 W | 445 W |
| Napięcie w obwodzie otwartym (Voc) | 51,41 V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Prąd zwarciowy (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11,59A | 14.43A | 11,65A |
| Napięcie przy maksymalnej mocy (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Maksymalna moc bieżąca (Impp) | 13.44A | 10,90A | 13.51A | 10,96A | 13,58A | 11.02A | 13,65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| WYDAJNOŚĆ MODUŁU (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Natężenie promieniowania 1000 W/m², temperatura ogniwa 25ºC, AM1.5G
NMOT: natężenie promieniowania 800 W/m², temperatura otoczenia 20ºC, prędkość wiatru 1 m/s, AM1,5G
| Wzmocnienie tylne | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksymalna moc (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 W |
| Sprawność modułu STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Maksymalna moc (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Sprawność modułu STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Maksymalna moc (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 731W | 738W |
| Sprawność modułu STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Pojemnik | 20'GP | 40'HQ |
| Sztuk na palecie | 36 | 36 |
| Palety na kontener | 5 | 20 |
| Sztuk w pojemniku | 180 | 720 |
| Temperatura modułu operacyjnego | -40℃ do +85℃ |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 prądu stałego (IEC) |
| Maksymalna wartość znamionowa bezpiecznika szeregowego | 30A |
| Tolerancja mocy | 0/+5W |
| Nominalna temperatura robocza (NMOT) | 45±2℃ |
| Współczynnik temperaturowy Pmax | -0,29%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Voc | -0,25%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budynek 36, Hongqiao Xinyuan, dystrykt Chongchuan, miasto Nantong, Chiny
www.alifesolar.com