LECO N-TYPETechnologia komórkowa
Technologia półciętych ogniw SMBB
Komórka dwustronnaTechnologie modułowe
Doskonała wydajność anty-PID Low LID
Mniej efektów cieniowania punktów aktywnych
Wyższa moc wyjściowa, niższy BOS i LCOE
● System zarządzania jakością ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
● Jakość zgodna z normą IEC61215/IEC61730
● Testy na sól/mgłę/amoniak zgodnie z normami IEC61701/IEC62716
| Ogniwa słoneczne | Mono typu N |
| Liczba komórek | 132 (6x22) |
| Wymiary | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Waga | 38,5 kg |
| Szkło przednie/tylne | Szkło powlekane półhartowane o grubości 2,0 mm |
| Rama | Stop aluminium anodowanego (opcjonalnie wzmocniony, o dużym obciążeniu) |
| Skrzynka przyłączeniowa | Stopień ochrony IP68 (3 diody obejściowe) |
| Kable wyjściowe | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Długość można dostosować | |
| Złącza | Kompatybilny z Mc4 |
| Badanie obciążenia mechanicznego | Przód 5400Pa / Tył 2400Pa |
| KLASA MOCY | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksymalna moc (Pmax) | 690 W | 524W | 695 W | 528 W | 700 W | 532W | 705 W | 536W | 710 W | 540 W |
| Napięcie w obwodzie otwartym (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Prąd zwarciowy (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18,44A | 14,75A | 18,49A | 14,79A |
| Napięcie przy maksymalnej mocy (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Maksymalna moc bieżąca (Impp) | 17.32A | 13,86A | 17.36A | 13,89A | 17.40A | 13,92A | 17.44A | 13,95A | 17,48A | 13,98A |
| WYDAJNOŚĆ MODUŁU (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Natężenie promieniowania 1000 W/m², temperatura ogniwa 25°C, AM1.5G NMOT: natężenie promieniowania 800 W/m², temperatura otoczenia 20°C, prędkość wiatru 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Wzmocnienie tylne | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksymalna moc (Pmax) | 725 W | 730 W | 735 W | 740 W | 746W |
| Sprawność modułu STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Maksymalna moc (Pmax) | 794W | 799W | 805 W | 811W | 817W |
| Sprawność modułu STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Maksymalna moc (Pmax) | 863W | 869W | 875 W | 881W | 888W |
| Sprawność modułu STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Pojemnik | 40'HQ |
| Sztuk na palecie | 32 |
| Palety na kontener | 18 |
| Sztuk w pojemniku | 576 |
| Temperatura modułu operacyjnego | -40℃ do +85℃ |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 prądu stałego (IEC) |
| Maksymalna wartość znamionowa bezpiecznika szeregowego | 35A |
| Tolerancja mocy | 0/+5W |
| Nominalna temperatura robocza (NMOT) | 45±2℃ |
| Współczynnik temperaturowy Pmax | -0,30%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Voc | -0,24%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budynek 36, Hongqiao Xinyuan, dystrykt Chongchuan, miasto Nantong, Chiny
www.alifesolar.com