LECO N-TYPETechnologia komórkowa
Technologia półciętych ogniw SMBB
Komórka dwustronnaTechnologie modułowe
Doskonała wydajność anty-PID Low LID
Mniej efektów cieniowania punktów aktywnych
Wyższa moc wyjściowa, niższy BOS i LCOE
● System zarządzania jakością ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
● Jakość zgodna z normą IEC61215/IEC61730
● Testy na sól/mgłę/amoniak zgodnie z normami IEC61701/IEC62716
| Ogniwa słoneczne | Mono typu N |
| Liczba komórek | 120 (6x20) |
| Wymiary | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Waga | 35,0 kg |
| Szkło przednie/tylne | Szkło powlekane półhartowane o grubości 2,0 mm |
| Rama | Stop aluminium anodowanego (opcjonalnie wzmocniony, o dużym obciążeniu) |
| Skrzynka przyłączeniowa | Stopień ochrony IP68 (3 diody obejściowe) |
| Kable wyjściowe | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Długość można dostosować | |
| Złącza | Kompatybilny z Mc4 |
| Badanie obciążenia mechanicznego | Przód 5400Pa / Tył 2400Pa |
| KLASA MOCY | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksymalna moc (Pmax) | 620 W | 472W | 625 W | 476W | 630 W | 480 W | 635 W | 484W | 640 W | 488W |
| Napięcie w obwodzie otwartym (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Prąd zwarciowy (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14,76A | 18.24A | 14,80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14,88A |
| Napięcie przy maksymalnej mocy (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Maksymalna moc bieżąca (Impp) | 17.12A | 13,89A | 17.15A | 13,92A | 17.18A | 13,95A | 17.21A | 13,98A | 17.24A | 14.01A |
| WYDAJNOŚĆ MODUŁU (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Natężenie promieniowania 1000 W/m², temperatura ogniwa 25ºC, AM1.5G
NMOT: natężenie promieniowania 800 W/m², temperatura otoczenia 20ºC, prędkość wiatru 1 m/s, AM1,5G
| Wzmocnienie tylne | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksymalna moc (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Sprawność modułu STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Maksymalna moc (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Sprawność modułu STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Maksymalna moc (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Sprawność modułu STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Pojemnik | 40'HQ |
| Sztuk na palecie | 32 |
| Palety na kontener | 18 |
| Sztuk w pojemniku | 576 |
| Temperatura modułu operacyjnego | -40℃ do +85℃ |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 prądu stałego (IEC) |
| Maksymalna wartość znamionowa bezpiecznika szeregowego | 35A |
| Tolerancja mocy | 0/+5W |
| Nominalna temperatura robocza (NMOT) | 45±2℃ |
| Współczynnik temperaturowy Pmax | -0,30%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Voc | -0,24%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budynek 36, Hongqiao Xinyuan, dystrykt Chongchuan, miasto Nantong, Chiny
www.alifesolar.com