| PROJEKT ELEKTRYCZNY | PARAMETRY | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksymalna moc | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optymalne napięcie robocze | Vmp(V) | 42,63 | 43.18 | 43,68 | 44.19 |
| Optymalny prąd roboczy | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Napięcie obwodu otwartego | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53.03 |
| Prąd zwarciowy | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Zakres temperatur pracy modułu | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksymalne napięcie systemu | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksymalny prąd bezpiecznika | A | 25 | |||
| Zakres tolerancji mocy | % | 0~+3% | |||
| *STC (standardowe warunki testu): napromieniowanie czołowe 1000 W/m², temperatura ogniwa 25℃, widmo AM1,5. | |||||
| Znamionowa temperatura pracy ogniwa | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksymalny współczynnik temperaturowy mocy | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Współczynnik temperaturowy napięcia obwodu otwartego | Voc | %/℃ | -0,24 |
| Współczynnik temperaturowy prądu zwarciowego | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Poziom bezpieczeństwa | Klasa II |
| Gwarancja produktu | 12 lat materiałów i technologii produktów |
| Gwarancja mocy | 25 lat liniowej mocy wyjściowej |
| *Tłumienie w pierwszym roku wynosi 2%. Od następnego roku roczny spadek wynosi mniej niż 0,5%. Moc modułu wynosi nie mniej niż 80% w 25 roku. | |
| Typ komórki | Komórka TOPCon 182×91mm |
| Układ komórek | 144 szt. (12×12) |
| Rozmiar modułu | 2260x1219x2,7 mm |
| Waga modułu | 7,44 kg |
| Skrzynka przyłączeniowa | Stopień ochrony obudowy IP68 |
| Kabel wyjściowy | 4mm², długość netto kabla 500mm. Długość kabla można dostosować |
| Typ złącza | Zgodność z MC4 |
| Rama | Nie dotyczy |
| Przednie obciążenie statyczne (ciśnienie śniegu) | 5400Pa |
| Obciążenie statyczne tylne (ciśnienie wiatru) | 2400Pa |
| Transport | Ciężarówka platformowa 13m | Ciężarówka platformowa 17,5 m | Pojemnik 20 stopni Celsjusza | Pojemnik 40 stopni Celsjusza |
|---|---|---|---|---|
| Rozmiar | 13m | 17,5 m | 20 stopni Celsjusza | 40 stopni Celsjusza |
| Paleta | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Sztuka/Paleta | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Łączna liczba sztuk | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Rozmiar opakowania (paleta) | 2320*1110*1400 mm | |||
| Maksymalna moc (W) | Efektywność konwersji | Waga | Gwarancja produktu | Gwarancja mocy | Rozmiary modułów | Układ komórek |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 2260x1219x2,7 mm | 144 szt. (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 2260x1110x2,7 mm | 132 szt. (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 2260x1020x2,7 mm | 120 szt. (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 2260x918x2,7 mm | 108 szt. (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 2260x825x2,7 mm | 96 szt. (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 2260x735x2,7 mm | 84 szt. (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 2260x644x2,7 mm | 72 szt. (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 1545x425x2,7 mm | 72 szt. (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 1150x927x2,7 mm | 54 szt. (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 lat | 25 lat | 1750x1150x2,7 mm | 80 szt. (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budynek 36, Hongqiao Xinyuan, dystrykt Chongchuan, miasto Nantong, Chiny
www.alifesolar.com