LECO N-TYPETechnologia komórkowa
Technologia półciętych ogniw SMBB
Technologie SMBB
Doskonała wydajność anty-PID Low LID
Mniej efektów cieniowania punktów aktywnych
Wyższa moc wyjściowa, niższy BOS i LCOE
● System zarządzania jakością ISO9001:2015
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
● Jakość zgodna z normą IEC61215/IEC61730
● Testy na sól/mgłę/amoniak zgodnie z normami IEC61701/IEC62716
| Ogniwa słoneczne | Mono typu N |
| Liczba komórek | 96 (6x16) |
| Wymiary | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Waga | 21,0 kg |
| Szyba przednia | Szkło hartowane powlekane o grubości 3,2 mm |
| Rama | Stop aluminium anodowanego (opcjonalnie wzmocniony, o dużym obciążeniu) |
| Skrzynka przyłączeniowa | Stopień ochrony IP68 (3 diody obejściowe) |
| Kable wyjściowe | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Długość można dostosować | |
| Złącza | Kompatybilny z Mc4 |
| Badanie obciążenia mechanicznego | Przód 5400Pa / Tył 2400Pa |
| KLASA MOCY | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksymalna moc (Pmax) | 435 W | 326 W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338 W | 455 W | 342W |
| Napięcie w obwodzie otwartym (Voc) | 34,71 V | 32,54 V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03 V | 35,43 V | 33,28 V | 35,67 V | 33,52 V |
| Prąd zwarciowy (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Napięcie przy maksymalnej mocy (Vmpp) | 29,35 V | 27,50 V | 29,57 V | 27,72 V | 29,79 V | 27,95 V | 30,00 V | 28,17 V | 30,21 V | 28,39 V |
| Maksymalna moc bieżąca (Impp) | 14.82A | 11,86A | 14,88A | 11,90A | 14,94A | 11,95A | 15,00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| WYDAJNOŚĆ MODUŁU (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Natężenie promieniowania 1000 W/m², temperatura ogniwa 25°C, AM1.5G NMOT: natężenie promieniowania 800 W/m², temperatura otoczenia 20°C, prędkość wiatru 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Pojemnik | 40'HQ |
| Sztuk na palecie | 36 |
| Palety na kontener | 26 |
| Sztuk w pojemniku | 936 |
| Temperatura modułu operacyjnego | -40℃ do +85℃ |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 prądu stałego (IEC) |
| Maksymalna wartość znamionowa bezpiecznika szeregowego | 30A |
| Tolerancja mocy | 0/+5W |
| Nominalna temperatura robocza (NMOT) | 45±2℃ |
| Współczynnik temperaturowy Pmax | -0,29%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Voc | -0,25%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budynek 36, Hongqiao Xinyuan, dystrykt Chongchuan, miasto Nantong, Chiny
www.alifesolar.com