LECO N-TYPETechnologia komórkowa
Technologia półciętych ogniw SMBB
Komórka dwustronnaTechnologie modułowe
Doskonała wydajność anty-PID Low LID
Mniej efektów cieniowania punktów aktywnych
Wyższa moc wyjściowa, niższy BOS i LCOE
● System zarządzania jakością ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
● Jakość zgodna z normą IEC61215/IEC61730
● Testy na sól/mgłę/amoniak zgodnie z normami IEC61701/IEC62716
| Ogniwa słoneczne | Mono typu N |
| Liczba komórek | 132 (6x20) |
| Wymiary | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Waga | 33,8 kg |
| Szkło przednie/tylne | Szkło powlekane półhartowane o grubości 2,0 mm |
| Rama | Stop aluminium anodowanego (opcjonalnie wzmocniony, o dużym obciążeniu) |
| Skrzynka przyłączeniowa | Stopień ochrony IP68 (3 diody obejściowe) |
| Kable wyjściowe | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Długość można dostosować | |
| Złącza | Kompatybilny z Mc4 |
| Badanie obciążenia mechanicznego | Przód 5400Pa / Tył 2400Pa |
| KLASA MOCY | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksymalna moc (Pmax) | 605 W | 454W | 610 W | 458 W | 615 W | 462W | 620 W | 466W | 625 W | 470 W |
| Napięcie w obwodzie otwartym (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Prąd zwarciowy (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Napięcie przy maksymalnej mocy (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01V |
| Maksymalna moc bieżąca (Impp) | 14.82A | 11,86A | 14,88A | 11,90A | 14,94A | 11,95A | 15,00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| WYDAJNOŚĆ MODUŁU (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Natężenie promieniowania 1000 W/m², temperatura ogniwa 25°C, AM1.5G NMOT: natężenie promieniowania 800 W/m², temperatura otoczenia 20°C, prędkość wiatru 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Wzmocnienie tylne | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksymalna moc (Pmax) | 635 W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Sprawność modułu STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Maksymalna moc (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Sprawność modułu STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Maksymalna moc (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775 W | 781W |
| Sprawność modułu STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Pojemnik | 40'HQ |
| Sztuk na palecie | 34 |
| Palety na kontener | 20 |
| Sztuk w pojemniku | 680 |
| Temperatura modułu operacyjnego | -40℃ do +85℃ |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 prądu stałego (IEC) |
| Maksymalna wartość znamionowa bezpiecznika szeregowego | 30A |
| Tolerancja mocy | 0/+5W |
| Nominalna temperatura robocza (NMOT) | 45±2℃ |
| Współczynnik temperaturowy Pmax | -0,29%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Voc | -0,25%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budynek 36, Hongqiao Xinyuan, dystrykt Chongchuan, miasto Nantong, Chiny
www.alifesolar.com