LECO N-TYPETechnologia komórkowa
Technologia półciętych ogniw SMBB
Technologie modułów ogniw bifacjalnych
Doskonała wydajność anty-PID Low LID
Mniej efektów cieniowania punktów aktywnych
Wyższa moc wyjściowa, niższy BOS i LCOE
● System zarządzania jakością ISO9001:2015
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
● Jakość zgodna z normą IEC61215/IEC61730
● Testy na sól/mgłę/amoniak zgodnie z normami IEC61701/IEC62716
| Ogniwa słoneczne | Mono typu N |
| Liczba komórek | 96 (6x16) |
| Wymiary | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Waga | 24,0 kg |
| Szyba przednia | Szkło powlekane półhartowane o grubości 2,0 mm |
| Rama | Stop aluminium anodowanego (opcjonalnie wzmocniony, o dużym obciążeniu) |
| Skrzynka przyłączeniowa | Stopień ochrony IP68 (3 diody obejściowe) |
| Kable wyjściowe | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Długość można dostosować | |
| Złącza | Kompatybilny z Mc4 |
| Badanie obciążenia mechanicznego | Przód 5400Pa / Tył 2400Pa |
| KLASA MOCY | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksymalna moc (Pmax) | 435 W | 326 W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338 W | 455 W | 342W |
| Napięcie w obwodzie otwartym (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Prąd zwarciowy (Isc) | 15.84A | 12,67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A | 16.02A | 12,82A | 16.08A | 12,86A |
| Napięcie przy maksymalnej mocy (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Maksymalna moc bieżąca (Impp) | 14,78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14,90A | 11,92A | 14,96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| WYDAJNOŚĆ MODUŁU (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Natężenie promieniowania 1000 W/m², temperatura ogniwa 25°C, AM1.5G NMOT: natężenie promieniowania 800 W/m², temperatura otoczenia 20°C, prędkość wiatru 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Wzmocnienie tylne | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksymalna moc (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Sprawność modułu STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Maksymalna moc (Pmax) | 500 W | 506W | 512 W | 518 W | 523W |
| Sprawność modułu STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Maksymalna moc (Pmax) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569W |
| Sprawność modułu STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Pojemnik | 40'HQ |
| Sztuk na palecie | 36 |
| Palety na kontener | 26 |
| Sztuk w pojemniku | 936 |
| Temperatura modułu operacyjnego | -40℃ do +85℃ |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 prądu stałego (IEC) |
| Maksymalna wartość znamionowa bezpiecznika szeregowego | 30A |
| Tolerancja mocy | 0/+5W |
| Nominalna temperatura robocza (NMOT) | 45±2℃ |
| Współczynnik temperaturowy Pmax | -0,29%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Voc | -0,25%/℃ |
| Współczynnik temperaturowy Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/WeChat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budynek 36, Hongqiao Xinyuan, dystrykt Chongchuan, miasto Nantong, Chiny
www.alifesolar.com